wtorek, 23 lipca 2013

nowe wipy - 15mm / some new wips..

Hej, miesiąc minął od kiedy zamieściłem ostatniego posta - nie oznacza to jednakże że nic nie dłubałem - wręcz przeciwnie - rozpocząłem kilka piętnastek, dwie dwudziestki ósemki i popsułem aparat, a dokładniej syn popsuł - co spowodowało drobne opóźnienia w tworzeniu dokumentacji. Zresztą fotki które dziś wrzucam są robione telefonem więc i ich jakość jest taka sobie.

Dobra do rzeczy. Poniżej umieściłem zdjęcia trzech wipów  do mej powstańczej grupy szturmowej. Póki co brakuje im twarzy i kilku elementów. Czeka ich też sporo szlifowania i gładzenia drobnym papierem.

During last month I was working mainly on 15mm minis. The results you can see below (in fact I have more of them - but those three are most advanced).Poniżej porównanie z piętnastką z Flames of War / Below: my sculpts compared to FoW mini.10 komentarzy:

 1. Niemiec od Battlefrontu jest starszy czy nowszy? Bo Twoje rzeźby już na tym etapie wyglądają od niego lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trza by Kadzika spytać:) na Wilczej ze 2 miesiące temu kupowałem - sturmgrenadiere to chyba byli czy jakoś tak - w blisterze prawie połowa figurek panzerfausty miała - może to coś Ci pomoże. No i dzięki za dobre słowo, to bardzo pomaga :)

   Usuń
  2. Nie tyle staram się go zidentyfikować, co ciekaw jestem... Wiem, że starsze (takie sprzed kilku lat) modele do FoW były dość szpetne i miały wodogłowie. A ten też fantastyczny nie jest.

   Zgłoś się do Battlefrontu, może posadkę dostaniesz. ;)

   Usuń
  3. Tam już mają jednego Polaka. Drugi by tylko zamęt siał i dołki pod pierwszym kopał:P

   Usuń
 2. Też uważam że Twoje rzeżby są o niebo lepsze od tego niemca (któremu to ręce się strasznie długie zrobiły od noszenia ciężkiego karabinu :) i wogóle jakiś słabo proporcionalny jest).
  Jak tak będziesz rzeżbił to wygryziesz tego Polaka z Battlefrontu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. iii tam, jakiegoś Szweda, dajmy na to wygryźć bym wolał :)

   Usuń
 3. Z pewnością twoje ulepki już wyglądają lepiej od tego metalowego. Na prawdę fajnie Ci to idzie. Muszę kupić jakiś zestaw 15mm bo jestem ciekaw jak te maleństwa wyglądają w łapkach.

  Pozdro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skrobnij maila; w paczce było ze 30.. tyle że to nie Twoja epoka.

   Usuń
 4. Bardzo fajni! Podrzuć ich, to powielę i zrobi się ich na kolorowo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmm, no dobra, tylko giwerę dolepię żeby potem w oczy nie raziło :)

   Usuń

Etykiety