niedziela, 15 września 2013

junkie - punkie

Teoretycznie powinna to być 14 część tutoriala, niestety nie posiadam pełnej dokumentacji zdjęciowej pokazanej niżej figurki (T1), natomiast postać klęcząca (T3) odeszła do epoksydowego nieba.. Tak więc.. poniżej... futurystyczna laseczka.

Theoretically it should be 14th part of tutorial, but Ive lost some photos, and kneeling figure (T3) has gone to the epoxide heaven. So here is... futuristic chick.
No i koniec tutka.. so, it's the end of tutorial..

2 komentarze:

 1. Zapowiada się nieźle.
  W co zostanie zamieniony drut wystający z prawej ręki? Często rzeźbisz tak, że broń "wyrasta" z rąk (chodzi mi o technikę, a nie efekt)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1/ to nie drut - to mosiężna rurka :)
   2/ środek przymusu bezpośredniego - cattle prod :)
   3/ stosunkowo często - zazwyczaj robię to jeśli są to małe przedmioty - np pistolet; tutaj zrobiłem to ze względu na to że broń będzie się ładnie układała wraz z całym ramieniem.

   a na koniec - niestety postać ma odrobinę zachwianą równowagę - żeby była pełnowartościową miniatura konieczne będzie jej powielenie, a następnie zmiana położenia jednej z nóg/ ewentualnie pochylenie korpusu. no, ale dla prowodyra ulicznego gangu, tudzież superizora z agencji ochroniarskiej można coś takiego zrobić :)

   Usuń

Etykiety